Od neupravenej chlapane až po mega sexicu: Takto sa zmenila Lujza Garajová Schrameková!

Teraz je na nepoznanie.

Skvelá herečka, stand-upistka a najnovšie aj moderátorka Lujza Garajová Schrameková pred pár dňami oslávila svoje 36. narodeniny. Diváci JOJky a široká verejnosť ju poznajú najmä od roku 2015, kedy sa objavila v seriáli Divoké kone ako bláznivá koniarka Mery. Zaiste si pamätáte, že vyzerala, obliekala sa a správala sa ako chlapec. To bola pre herečku a komičku Lujzu Garajovú Schramekovú prelomová úloha, vďaka ktorej sa dostala do povedomia širokej verejnosti. Po Divokých koňoch nasledoval megaúspešný seriál Naši, v ktorom len potvrdila svoj herecký a zabávačský talent.

​Zabudnúť nesmieme ani na rolu dedinčanky v seriáli 1890 či na svojráznu zubárku v Paneláku. Lujza bola za tých pár rokov doslova ako chameleón a svoj výzor menila od projektu k projektu. Od neupravenej a nenalíčenej ženy "odvedľa", cez serióznu a elegantnú maminu, dobovú postaršie vyzerajúcu dedinčanku až po vyzývavú zubárku s blond parochňou.

Veľkou zmenou bol pre Lujzu rozhodne aj ostatný ročník šou Česko Slovensko má talent, kde sa šarmantná herečka bravúrne zhostila role moderátorky po boku českého hereckého kolegu Davida Granského. Nesmieme tiež zabudnúť ani na jej ďalšie pôsobisko na poli stand-upovej komičky. Tam zas divákov baví na témy zo života, o ktorých sa len tak bežne nehovorí. Koniarka, moderátorka, komička či mamička, Lujzu jednoducho milujeme v každej podobe. 

VIDEO - Nezameniteľná Lujza v stand-upe:

Redakcia / IP

Redakcia / IP

Viac článkov od autora

Najčítanejšie nanoviny.sk