Smútok, ale i radosť v jednom: Prázdniny majú za sebou poslednú klapku!

Ako to vnímajú naši detskí herci?

Pre fanúšikov seriálu Prázdniny máme skvelú správu. Všetky obrazy a scény do jedného z najúspešnejších počinov JOJky v histórii sú nakrútené. Už čoskoro tak uvidíte vašich obľúbených hrdinov aj na vašich obrazovkách. Tri rodiny totiž zažijú ďalšie bláznivé dobrodružstvá na Kopaniciach. Pribudnú však aj ďalšie postavy, ktoré poriadne zamiešajú dej. Na autogramiáde pri príležitosti 3. výročia nákupného centra Bory Mall sme sa spýtali našich detských hercov na to, aké pocity zažívali na poslednej klapke. Všetci sa zhodli v tom, že seriál a nakrúcanie im bude veľmi chýbať. „Bolo to fajn. Nebolo to veľké haló, no potom sa všetci rozlúčili. Keď už bola zima, prekrývalo sa to so školou, no chýbať mi to určite bude,“ povedal nám Adelka. Podobný názor zastáva aj Karolínka, ktorá by stále nakrúcala. Teraz sa však môže aspoň naplno venovať škole a krúžkom.

Prazdniny - Posledná klapka Prazdniny - Posledná klapka Zdroj: joj.sk

​Ani posledný deň sa však nezaobišiel bez vtipných príhod. Svoje o tom vie Samko. „Na poslednej klapke bolo dobré to, že som jedol koláč, no potom sme zdrhali. Ja som tam musel hrať, akoby som sa ani nepohol,“ spomína si Samko na posledný deň Prázdnin. Vzápätí sa mladý herec utrel do starej servítky, ktorá podľa neho iste prežila aj všetky svetové vojny. Vtom sa naňho domáca pani tak pozrela, akoby urobil niečo veľmi zlé. "V momente sa všetci v réžii rozosmiali, vybuchla doslova smiešna bomba," dodáva Samko. Veselé príhody tak zažívali naši herci každým dňom aj mimo kamier. Všetci diváci sa tak majú už o pár mesiacov rozhodne na čo tešiť.

Prazdniny - Posledná klapka Prazdniny - Posledná klapka Zdroj: joj.sk

Všetky epizódy seriálu Prázdniny nájdete v našom bezplatnom archíve!

HLÁŠKYZO SERIÁLU

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.