Palevičová v slzách: Tragickú kauzu o usmrtenom dieťati neustála

Dnešný prípad Súdnej siene bude obzvlášť emotívny. Počas záverečnej reči sa rozplače nielen neherečka, ktorá stvárni "vrahyňu" vlastného dieťaťa, ale aj jej advokátka, herečka Petra Palevičová.

Nepozornosť a nezodpovednosť viedla k usmrteniu dieťaťa. V dnešnej Súdnej sieni sa odohrá príbeh matky, ktorá svojou nezodpovednosťou spôsobila usmrtenie jej 5-mesačného syna. Počas toho, ako ho kúpala vo vaničke si odbehla zapáliť cigaretu, pričom zakričala na matku, aby malého medzi tým postrážila. Matka však dcéru nepočula a kým sa tá vrátila za malým, vo vaničke ležalo už iba nebohé telíčko...

Dnešný príbeh bude tak emotívny, že sa slzám neubránia ani hlavné aktérky pojednávania. Obe herečky - ako matka, tak advokátka Petra Palevičová, nezvládnu potlačiť pocit ľútosti vo chvíli, keď sa v sieni premietajú na plazme výpovede spoluobčanov z miesta bydliska, kde sa nehoda stala, ktoré jeden zo susedov, televízny reportér, použil vo vlastnej reportáži o nehode. Obe aktérky neustoja záverečnú reč a sudca bude musieť pojednávanie prerušiť - v skutočnosti prerušiť nakrúcanie, kým sa obe herečky upokoja.

Sledujte dnešné netradične emotívne pojednávanie, v ktorom sa matka zodpovedá za usmrtenie vlastného syna, o 18:00 na Jojke.