Všetky oči boli okamžite na Karin Haydu: Trúfli by ste si na tieto plesové šaty?

Sympatická herečka je typická svojím neprehliadnuteľným imidžom. Krásne tmavé vlasy, plné pery, dokonalá postava a vycibrený vkus na módu.

​Karin Haydu patrí medzi najkrajšie herečky slovenského šoubiznisu a pôvab jej môže každá žena len závidieť. Kráska je bez pochýb veľmi atraktívna žena a je známa tým, že na každom spoločenskom podujatí vyzerá výborne. Vždy je dokonale upravená, štýlovo nahodená a nesmierne sexi. Niet divu, že na seba vždy púta pohľady prítomných mužov, ale aj žien. Kým páni ju obdivujú, dámy jej môžu závidieť. Hoci má na chrbte už štyri krížiky, akoby zastavila čas a tento vek by jej tipoval len málokto.

Plesová sezóna sa blíži neúprosnou rýchlosťou, a preto by ste milé dámy mali rozmýšľať, akými šatami zahviezdite na tanečnom parkete. Karin Haydu bola neodmysliteľnou súčasťou Bratislavských módnych dní a keď vystúpila na predvádzacie mólo, diváci z nej nevedeli spustiť oči. Haydu mala oblečné výrazné vzorované šaty so širokou sukňou a vlasy jej zdobila modrá diamantová koruna. Herečkin outfit bol extravagantný a zároveň jedinečný. Dámy, obliekli by ste si tieto šaty na ples?

Karin Haydu Zdroj: instagram K.H.

Redakcia / LM

Redakcia / LM

Viac článkov od autora
Tagy: Karin Haydu

Najčítanejšie nanoviny.sk