Dominika Mirgová sa pochválila dokonalou postavičkou v plavkách: To je ale sexi telo!

Blonďavá speváčka bola vždy známa skôr bacuľatou figúrou v štýle krv a mlieko, než hrkajúcimi kosťami. Pred časom sa však rozhodla na svojej postavičke zapracovať a výsledky sú ohromujúce. Dominika sa pýši krivkami bohyne!

Speváčka Dominika Mirgová bez pochýb patrí k najkrajším slovenským speváčkam. Je veľmi sympatická, milá a vždy je dokonale upravená. Sexi blondínka má módu v malíčku a neustále je tip-top nahodená. Fanúšičky sú z jej originálnych a štýlových outfitov vo vytržení a Dominika je tak pre ne nekonečnou studnicou inšpirácie a nápadov. A to aj napriek tomu (alebo práve preto?), že sa vždy pýšila figúrou v štýle krv a mlieko. Po pôrode sa však prirodzene viac zaguľatila a pred časom sa rozhodla, že trochu zhodí. Začala na sebe pracovať a teraz sa môže pochváliť priam výstavnou postavičkou. Tú ukázala v plnej kráse v sexi plavkách, ktoré si obliekla do aquaparku, kam sa vybrala spolu s rodinou.

Žiadne kilá navyše, žiadna celulitída, len dokonalé krivky a chrumkavý zadoček. Ako sa jej to podarilo? Stále mám od vás denne nespočetne veľa správ, kde chcete poradiť, ako na to. Nie som úplne ten najvhodnejší typ, ktorý by vám mal radiť, pretože každý človek to ma individuálne. Niekomu zaberie diéta, niekomu len cvičenie. Musíte skúšať, hľadať to, čo bude robiť vášmu telu dobre. Treba ho počúvať,“ poradila pred časom svojim fanúšičkám. Dominika je teda dôkazom, že všetko sa dá, len treba chcieť.

Dominika Mirgová Zdroj: Archív D.M.

redakcia / LF

redakcia / LF

Viac článkov od autora