Sisa Sklovská schudla 17 kíl za mesiac: Štíhla ako nikdy!

Speváčka Sisa Sklovská sa intenzívne pripravuje na šou, ktorá je venovaná ikonickej Cher. Len nedávno však riešila nepríjemný problém, ktorý trápi množstvo žien, ale aj mužov. Čo potrápilo speváčku?

Sisa o sebe povedala, že často pracovala v silných bolestiach. Aj to bol dôvod, prečo absolvovala viacero operácií.  „V roku 2015 mi vymenili prvý bedrový kĺb, potom nasledoval druhý, a tak to pokračovalo. Po úplne prvej operácii sa mi stala taká nepríjemná vec. Zastavila sa mi lymfa a začala som sa zavodňovať, čo je môj dlhodobý problém,“ priznala Sisa v rozhovore pre časopis Šarm.

 

Práve zadržiavanie vody v tele bolo kameňom úrazu a nutná bola zmena aj v životnom štýle speváčky. „Rozhodla som sa, že začnem so sebou niečo robiť. Začala som googliť, ako treba zdravo žiť a stravovať sa a narazila som na jednu nemenovanú diétu,“ zaspomínala speváčka. 

„Dala som sa na to a vydržala som, no nečakala som, že až tak schudnem. Tým, že veľa z tých kilogramov bola voda, išlo to ozaj rýchlo. Za mesiac sa mi podarilo schudnúť okolo 17 kilogramov, čo už bolo veľa pri mojej výške, aj keď som nikdy nemala extra problém s nadváhou. Nehovoriac o tom, že som sa začala skvele cítiť, takže vrelo odporúčam,“ pochválila sa speváčka skvelými výsledkami.

redakcia / KP

redakcia / KP

Viac článkov od autora