FOTO: Soňa Skoncová ako pravá Talianka? Neuveríte, aké je jej najväčšie hobby!

Modelka, moderátorka či influencerka - to všetko je Soňa Skoncová. A darí sa jej. Nielen nielen na poli pracovnom, ale aj súkromnom. Fanúšikovia jej pribúdajú takpovediac každým dňom.

Soňa Skoncová, ktorá sa už čo chvíľa stane maminou, je naozaj ženou do voza, aj do koča. Darí sa jej na čo siahne. Na internete sa jej pod každým príspevkom len sypú pochvalné komentáre. Nedávno zavesila na sociálnu sieť fotografiu, na ktorej vyzerá ako pravá Talianka. Navyše práve si vychutná špagety. A to ozaj talianskym spôsobom. Veď je to jej hobby, ako priznala v komentároch.

Na JOJku mieri nové kuchárska šou s názvom Bez servítky. Varenie je stále populárnejšie a mnohí sa radi učia nové triky, ochutnávajú netradičné jedlá či inak experimentujú v kuchyni. Už 4. januára môžete na obrazovkách televízie JOJ sledovať každý deň iné kuchárske umenie, čaká vás tiež množstvo zábavy a silné emócie. Pätica zaujímavých ľudí každý deň pripraví "hostinu" a zábavný program. Fantázii v jedle sa medze nekladú a divák môže sledovať nielen pestrú a chutnú paletu rôznych pokrmov, ale zároveň aj reakcie iných súťažiacich. Súťažiaci, ktorí v daný deň nevaria, len ochutnávajú a bodujú hostiteľa. Bude pohostenie chutiť alebo súťažiaci v ten deň dostane košom? Na konci týždňa sa diváci dozvedia, kto z pätice súťažiacich urobil najlepší dojem na ostatných a vybojoval si víťazstvo.

Nenechajte si ujsť kuchársku šou Bez servítky už 4. januára 2021 podvečer na JOJke!