PRED a PO: Z nenápadnej Mišky sa dnes v Bez servítky stane poriadne sexi kosť!

Miška patrí tento týždeň k najtichším účastníčkam zájazdu zvaného Bez servítky. Budúca zubárka však dnes všetkých prekvapí zmenou svojho vzhľadu

Na večer, počas ktorého zabojuje Michaela o finančnú výhru 500 eur, sa pripravila aj so ženskými zbraňami. Napriek tomu, že tento týždeň sa pri stole stretla čisto ženská zostava, Miška neváhala a rozhodla sa poriadne vyparádiť. Inak nenápadná dvadsaťštyriročná študentka zubárstva sa zvodne nalíčila a pre svoj večer zvolila poriadne krátke šaty, ktoré dokonale obkresľujú jej postavu!  

Zdroj: TV JOJ

Miška sa netají tým, že žije zdravý životný štýl. Na jej postave sa odzrkadľuje aktívny pohyb, ktorému sa venuje. Vďaka svojej vymakanej postave sa dokonca objavila na jednom fitnes plagáte v sexi športovom outfite! Medzi jej záľuby patrí beh či turistika v prírode. Jej menu dnes nebude vôbec ľahké, no Miška vie, že všetky kalórie zo seba vytrasie pohybom. Aktívny a plný vody bude aj jej program, pri ktorom sa konkurentky poriadne nasmejú!

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Michaela Hudackova (@mischell_kaa)

Chcete si varením zarobiť 1000 za jediný týždeň a vyhrať ďalších 500 eur? Tak neváhajte, prihlásiť sa môžete prostredníctvom formulára na tomto odkaze!

Sledujte šou Bez servítky každý pracovný deň o 17:50 na JOJke!

redakcia / AB

redakcia / AB

Viac článkov od autora