Veľký návrat Erika Hilára do Bez servítky: Kam zmizol po legendárnej účasti vo VyVolených?

Písal sa rok 2006, keď Erik Hilár Lakatošovie vyhral reality šou VyVolení. V živote si prešiel vzostupmi aj pádmi. Tento týždeň ho opäť budete môcť sledovať v Bez servítky!

Práve ten najväčší vzostup nastal pravdepodobne, keď suverénne zvíťazil v reality šou TV JOJ VyVolení. Odvtedy už ubehol nejaký ten piatok a Erik má za sebou pomerne škandalóznu minulosť. Vo veku 50 rokov si prešiel množstvom životných zvratov. Po výhre začal viesť divoký život až ho to napokon dobehlo. V Bez servítky ste ho mohli vidieť prvýkrát pred tromi rokmi a práve tam priznal, ako sa jeho život po výhre v roku 2006 zmenil!

Chcete si varením zarobiť 1000 eur za jediný týždeň a vyhrať ďalších 1000 eur? Tak neváhajte, prihlásiť sa môžete prostredníctvom formulára na tomto odkaze!

"Po VyVolených som si prešiel svojim. Skončil som vo väzbe, šiel som tam za to, že som neodviedol dane z Vyvolených. Odsedel som si 47 mesiacov vkuse. Prešiel som si od narkotík po väzenie," priznal takto pred tromi rokmi. To však zďaleka nebolo všetko. Práve vo VyVolených ste ho mohli vidieť často v prestrojení za ženu. "Kedysi som bol transexuál. Bral som hormóny, ženské. Estrogén s amfetamínom urobil v tele bordel. Vrátil som sa domov do Svidníka a zabudol som na všetko, začal som fungovať. Učiť sa rozprávať v mužskom rode a chodiť ako chlap," zdôveril sa v Bez servítky aj s týmto faktom. Dnes si vie Erik priznať, že spravil množstvo chýb. Do Bez servítky sa vracia opäť a vy môžete sledovať jeho premenu tento týždeň každý podvečer na JOJke!

Sledujte Bez servítky pracovné dni o 17:50 na JOJke!