Stane sa Jano Bučko zasa otcom? Po jeho boku vraj stojí iná žena!

Kto mu nahradil "utečenkyňu" Luciu?

Lucia bola v Janovom živote dlhé roky základným piliérom - jeho najväčšia životná láska, partnerka a matka jeho detí. Hoc od neho niekoľkokrát ušla, vždy si našla cestu späť aj miesto v rodinnom klane Bučkovcov na Sihle. No zdá sa, že tomu tak po poslednom úteku už naozaj byť nemusí. Lucia tentoraz ušla pravdepodobne naozaj definitívne a vzala so sebou aj malú mulatku Aničku. Jano sa však “zariadil” a po jeho boku vraj stojí nová žena, ktorá je dokonca podľa všetkého aj tehotná! Jano v sebe Bučkovské gény nezaprie, s Veronikou sa poznajú len niečo vyše dvoch mesiacov!

Jeho “detský” park sa tak poriadne rozrastá a možno to dotiahne aj na povestnú futbalovú jedenástku: S Luciou majú spolu dve deti, Sofiu a Denisa. Syna Davidka si Lucia priniesla z prvého úteku, po druhom úteku zasa doviedla tmavšiu Aničku Bučkovú. Ktorá po úteku zmenila meno. Okrem toho sa stará o krstnú dcéru Eriku. Veronikin potomok, ktorého vraj nosí pod srdcom, by tak bol “dieťa číslo šesť”, no v skutočnosti je táto pozícia už zabratá: Veronika si na farmu v Sihle so sebou priviedla osemročného syna. 

Bučkovcom k dobrej správe gratulujeme, len nech vás je viac a viac! Prečítajte si viac o Luciinom úteku v súvisiacich článkoch! Pozrite si tiež, ako sa nám podarilo zmeniť mamu Anku v relácii Premena - TU!