Zuzana Plačková očarila dokonalou rodinkou! Aká z nej bude mama?

Zuzane Plačkovej ide karta. Svojich fanúšikov vždy dokáže prekvapiť. Po nedávnych fotografiách z jej oslavy narodenín sa teraz pochválila snímkou, ktorá mnohých prekvapila.

​Zuzana Plačková je už viac ako štyri roky pani. Svoje áno povedala svojmu dlhoročnému priateľovi, dnes manželovi Renému Strauszovi. Hoci do seba zapadajú ako puzzle, už viackrát padla otázka o potomkovi. Zuzana sa netají tým, že dieťa chce, dokonca nedávno vyhlásila, že možno už čoskoro bude tehotná. "Moje posledné leto, kedy musím vyzerať tip-top. To ďalšie by som už mohla byť aj s bruškom!," prezradila pred časom influencerka. Kým sa ale sama stane mamou, trávi svoj čas so svojimi milovanými neterkami - Sofiou a Simonkou.

Staršia Sofia je už parťáčka a často spolu podnikajú rôzne aktivity. Neterka sa tiež rada páči a tak jej Zuzana dopraje aj beautyday. Občas to síce možno nedopadne úplne podľa predstáv. Naposledy Sofiu skrášľoval René a vznikla z toho naozaj originálna fotografia. 

Zdroj: instagram/queen.plackova

Pred pár dňami sa trojica v zložení Zuzana, René a Sofia vybrali do Viedne,​ kde sa zabávali v známom zábavnom parku. Influencerka nezabudla zavesiť fotku rodinnej idylky aj na sociálnu sieť a prekvapiť tak svojich fanúšikov. Samozrejme, v dobrom. Jej priaznivci totiž chŕlili ospevné komentáre jedna radosť. "Zuzka, tu si moc krásna, taká prirodzená. Už by sa vám hodilo maž aj svoje bábo," napísala jedna z fanúšičiek. "Budeš skvelá mama," dodala druhá. Niet sa čo čudovať, vyzerali naozaj ako dokonalá rodinka.

View this post on Instagram

Taká dokonalá rodinka ?❤️ @rene.rendy

A post shared by Zuzana Strausz Plačková (@queen.plackova) on