Kristína Svarinská: Už nie som nafučaná tínedžerka

Prichádza druhá séria seriálu Keby bolo keby.

Najdrahší v dejinách samostatného Slovenska, preto bolo jasné, že sa dočká aj druhej série. Známe postavy sa však po roku posunuli ďalej. V druhej sérii Keby bolo keby nechýba ani Kristína Svarinská. "Druhá séria sa nakrúcala fantasticky, pretože sa zišla tá istá partia ako pri prvej sérii, takže to bola veľmi príjemná výroba. Už sme sa veľmi dobre poznali, takže aj ja som mala ku kolegom hlbší vzťah, takže to bolo super,“ zaspomínala si. O postave Mirky prezradila, že už to nebude permanentne nafučaná tínedžerka a aj jej vzťah s mamou sa výrazne zlepší.

Diváci  budú môcť sledovať zamotané osudy obľúbených hrdinov, pričom dej sa bude odvíjať presne rok po skončení prvej série. "Dvojku sme spolu s Tomášom Jančom napísali rýchlejšie ako prvú sériu, čo je logické, pretože téma bola daná a už sme len museli vymyslieť, kam sa postavy posunú.  Ssnažili sme sa to  urobiť to tak, aby mohli sledovať druhú sériu aj tí diváci, ktorí nevideli prvú,“ vysvetlil jeden z duchovných otcov seriálu Andy Kraus.

Postavu večného smoliara Jana Kubíčka v seriáli Keby bolo keby si diváci doslova zamilovali. Srdcovou rolou bola aj pre Mariána Miezgu: „ Na rozdiel od prvej série sa Janov život radikálne zmení, pretože príde k veľkým peniazom. Ale ako ich ľahko získal, tak o ne aj rýchlo príde. Do jeho života vstúpi nová žena.“ Hoci Andy Kraus vyhlásil, že druhou sériou sa seriál definitívne uzavrie, ak by náhodou mala vzniknúť aj tretia, Majo by bez váhania išiel do toho: "Určite áno, kolektív bol skvelý, atmosféra pri nakrúcaní úžasná.“