Umelec telom a dušou aj mimo kamier: Gregor Miler sa v súkromí venuje riskantnej aktivite!

Mladý herec prekoná všetky prekážky.

Tomáš je najstarší syn zo seriálovej rodinky komediálneho seriálu NAŠI a medzi divákmi si získava čoraz väčšiu popularitu. Napomáha tomu aj doposiaľ neokukaná tvár a herecký talent jeho šestnásťročného predstaviteľa Gregora Milera. Postavou Tomáša naplno prerazil do hereckého sveta medzi najväčších profesionálov. Práve preto sa rozhodol, že vo svojej hereckej kariére mieni pokračovať aj do budúcna. „Určite sa plánujem venovať aj naďalej herectvu, keď mi to pôjde a budem dostávať ponuky,“ hovorí Gregor.

Hoci hrá v jednom z najúspešnejších seriálov, ostatné slovenské tituly takmer vôbec nesleduje. „Čo sa týka zahraničných seriálov, mám rád Game of Thrones či American Horror Story, no už teraz na to nemám veľa času, keďže sa venujem iným veciam,“ prezrádza mladý herec. Medzi spomínané veci patria aj netradičné druhy umenia parkour a freerun. Ich základom je schopnosť dostať sa z bodu A do bodu B bezpečne, plynule a účinne s použitím vlastného tela „Teraz som mal tri roky pauzu kvôli kolenám, no zase som začal, čo sa teším,“ ozrejmuje Gregor. Aj on kedysi túžil po vypracovanom tele z fitnescentra, no potom si uvedomil, že potrebuje niečo oveľa záživnejšie. „Len tam sedíte a robíte rukami hore-dole. Nebavilo ma to. Free run a parkour je o tom, že sa vážne môžete vyjadriť pohybom – saltami alebo preskokmi. Je to oveľa lepšie,“ dodáva talentovaný herec a parkourista. 

Sledujte komediálny seriál NAŠI vždy vo štvrtok o 20:35 na JOJke!

HLÁŠKYZO SERIÁLU

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.