sarnovský noviny

Zlato zrejme poputuje do Česka

Moderátor TV JOJ Ľuboš Sarnovský sa domnieva, že po neúspechu nášho tímu na tohtoročnom hokejovom šampionáte, si najcennejšiu medailu vybojuje tím Jaromíra Jágra.

„Šampionát som sledoval, aj fandil, ale nielen nášmu tímu,“ prezradil moderátor Novín TV JOJ Ľuboš Sarnovský. Podľa vlastných slov ho potešili Nóri. „Po vyradení nášho tímu budem fandiť Česku, Kanade a Nemecku“, prezradil. Po nie príliš úspešnom vystúpení našich reprezentantov však na náš tím nezanevrie. „Budem im fandiť aj o rok. Zloženie tímu sme mali hviezdne. Ukázala sa však realita. Nič viac sa k tomu povedať nedá. Chlapcom určite nechýbalo srdce pre hru. Problém je skôr v tom, že už nadišiel čas pre generačnú výmenu a vôbec, máme čo meniť. Treba sa pripraviť aj na to, že si asi sem – tam zahráme v B- kategórii,“ zhodnotil naše vystúpenie. Jasno má aj v tom, kto by sa mal stať tento rok majstrom sveta. „Tipujem, že zlato si domov odnesie Jágrov team,“ predpovedá sympatický moderátor úspech našim susedom.