Fešák Ryan Guzman z 911 má doma poriadnu dračicu: Pozrite na jej namakané telo!

Hlavná hviezda seriálu 9-1-1 Oliver Stark má v druhej sérii vážnu konkurenciu. Tým je nemenej veľký fešák, herec Ryan Guzman, ktorý sa môže pochváliť skutočne namakaným telom. Podobne je to však aj u jeho priateľky ​​​​Chrysti Ane, ktorá má takisto poriadne vysekané telo.

Jedným z najvýznamnejších postáv je hasič Evan "Buck" Buckley, ktorého hrá sexi herec Oliver Stark. Ak ste už mali možnosť vidieť jeho výkon v seriáli, zaiste urobil skvelý dojem aj na vás. Hercovi to však pristane nielen v uniforme, ale rovnako aj bez nej. V druhej sérii však Oliver Stark dostal veľkú konkurenciu v podobe 31-ročného sexi herca Ryana Guzmana. Ten si zahrá hasiča menom Eddie Diaz. Ryanova postava prišla hneď v úvode druhej série. Medzi ním a Buckom spočiatku panovalo isté napätie, prevažne z Buckovej strany.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Nothing is impossible. The biggest strength a person can have is believing in themselves. #MomBod2019 #5monthspostpartum #mondaymotivation

Príspevok, ktorý zdieľa ? C H R Y S T I • A N E ? (@chrysti_ane),

Napokon sa z oboch fešákov stali priatelia. Ryanova postava má aj tak v seriáli dosť svojich problémov. Je totiž single otcom a jeho syn má mozgovú obrnu. Okrem toho je vojenským veteránom, ktorý opustil armádu práve kvôli svojmu chorému dieťaťu. To, ako si zvykol tento fešák v novom seriáli, môžete vidieť v premiérových častiach seriálu Tiesňová linka 9-1-1. Zaujímavé je, že tento sexoš v seriáli nie je vôbec zadaný. Pravdou však je, že v súkromí má poriadnu krásavicu, herečku menom Chrysti Ane, s ktorou majú aj spoločného 5-mesačného synčeka. Pozrite si akú sexicu má Ryan doma. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Determined to make my mom bod my best bod!

Príspevok, ktorý zdieľa ? C H R Y S T I • A N E ? (@chrysti_ane),

Sledujte seriál 9-1-1 v utorok o 20:35 na JOJke!

Redakcia / IP

Redakcia / IP

Viac článkov od autora

Neprehliadnite

Najčítanejšie nanoviny.sk