Jednorožec odhalil svoji identitu! Túto celebritu by ste neuhádli!

Maska padla. V kostýme Jednorožca spievala celebrita, ktorú by ste len ťažko uhádli. Kto to je?

​Tretí večer plný zábavy a tanca sa skončil. V úžasnej šou Zlatá maska sa tentokrát predviedlo päť masiek, ktoré zo seba vydali to najlepšie, no celý čas skrývali svoju identitu. Nakoniec sa detektívi a diváci zhodli na tom, že Jednorožec je tým, ktorý sa odhalí svetu a prezradí, kto je. Hoci celebrita v tomto kostýme zaspievala v prvej epizóde famózne známu pieseň Mariky Gombitovej Vyznanie, rovnako skvelo dnes zanôtila skladbu Chandelier od interpretky menom Sia. V maske Jednorožca spievala herečka a speváčka Eva Burešová. Bol to aj váš tip?

Zdroj: TV JOJ

Eva Burešová je česká 27-ročná herečka a speváčka. Pochádza z hudobnej rodiny a tak sa niet, čo čudovať, že už v ôsmich rokoch začala študovať operný spev. Jej divadelný debut nastal v 14 rokoch v detskej opere Kolotoč. Neskôr vyštudovala konzervatórium v Prahe. Keďže je mimoriadne nadaná, už v druhom ročníku sa jej podarilo získať trojrolu Gity, Džamily a slúžky v muzikáli Baron Prášil. Zahrala si company muzikálov Jesus Christ Superstar a Vražda za oponou. Po dvoch rokoch konzervatórium opustila a prešla na štúdium na súkromnom medzinárodnom konzervatóriu, kde študovala odbory muzikál, jazz a world music.

V roku 2011 sa rozhodla skúsiť šťastie aj v talentovej šou Česko Slovensko má talent. Pred porotou zahviezdila piesňou Listen od Beyoncé a nakoniec sa dostala až do finále. Neskôr pôsobila vo viacerých muzikáloch a objavila sa aj na televíznych obrazovkách. Zahviezdila napríklad v seriáloch Modrý kód a Slnečná.

Eva Burešová je od roku 2017 hrdou maminou syna Nathaniela, ktorého má s bývalým priateľom, hudobníkom Michaelom Krásným.

Zdroj: TV JOJ

​V nedeľu sa na pódiu vystrieda ďalších päť masiek, ktoré v hre ostali. Nebudú chýbať ani vtipní a rozhľadení detektívi, ktorí sa budú snažiť odhaliť identitu celebrít v kostýmoch. O zábavu bude určite postarané, preto nezabudnite sledovať šou Zlatá maska!

Pozrite si jej vystúpenie so skladbou Vyznanie:

Nenechajte si ujsť Zlatú masku v nedeľu o 20:35 hod. na JOJke!