V Bez servítky to začína vrieť: Nájde dnes Polina v jedle snubný prsteň?

Prvý deň má nová zostava Bez servítky za sebou. Utorok patrí Ferimu, ktorý v kuchyni bude miestami improvizovať. V tohtotýždňovej zostave to začína iskriť.

Súťažiacich šokovalo, že v tohtotýždňovej zostave sú dvaja účinkujúci, ktorí sa poznajú a tvoria dokonca pár. Polina z Leovho prekvapenia nie je nadšená a aj dnes mu to dá pocítiť. Ukrajinku možno charakterizovať slovami: čo na srdci, to na jazyku. Kritiku si neodpustí ani na adresu dnešného kuchára. "Kedy bol chlieb upečený? Nevyzerá moc čerstvý," daruje dnes otázku Ferimu Polina. Napriek tomu, že to medzi Polinou a Leom vrie, mladá slečna stále dúfa, že ju jej priateľ onedlho požiada o ruku. Na otázku, prečo sa prehrabáva v jedle odpovie preto na rovinu: "Obrúčku!"

Feriho možno charakterizovať ako flegmatika, preto si kritku príliš nepripúšťa. Konkurencia sa od neho dnes bude snažiť vytiahnuť informácie zo súkromia, ten si však do tejto oblasti len tak niekoho nepustí. Stále slobodný Feri sa venoval desať rokov gastronómií, no niekedy to tak pri príprave jedla nevyzeralo. "Tento nápoj som pripravoval prvýkrát. Mne samému nie sú jasné pohnútky, ktoré ma k tomuto drinku viedli," priznal študent denného štúdia, ktoré ho naplno zamestnáva. A Feri ako gastronóm má tiež pre divákov jeden tip: "Bežne roztápam maslo v mikrovlnke, ale keď je vonku naozaj horúco, zvyknem ho vyložiť na kapotu auta." A ako je to s Ferim a vzťahmi? Možno bude jeho novou partnerkou práve súťažiaca Lenka! 

Sledujte šou Bez servítky každý pracovný deň o 18:00 na JOJke!

redakcia / AB

redakcia / AB

Viac článkov od autora