Viete, odkiaľ vám je známa Janka? Pred pár rokmi TAKTO zažiarila v Mojej mame!

Varenie má v krvi, a preto sa rozhodla vrátiť na obrazovky TV JOJ. Ako sa Jana Hofericová zmenila od svojej účasti v šou Moja mama varí lepšie ako tvoja?

Janu si diváci TV JOJ môžu pamätať z relácie Moja mama varí lepšie ako tvoja, kde sa predviedla so svojou sestrou v roku 2016. A v súťaži navarila skutočne úspešne, chutilo konkurencii aj kuchárom. Prešla si viacerými epizódami. Od dnešnej kuchárky sa preto očakáva veľa. Za viac než štyri roky sa mohla Jana v kuchyni len a len zdokonaľovať. Bude jej súťažné menu v Bez servítky hodné 500 eur? 

Už od pondelka sa kuchári v Bez servítky snažia zistiť, či sa Janke páči jej kuchársky kolega, ktorý varil včera. Dnes vyjde s pravdou von. Jana Hofericová má dve detičky. Tie jej porodila jej expriateľka, s ktorou sa však po šiestich rokoch vzťahu rozišli. "Mám svoju instantnú rodinu, ktorú som si sama založila spolu so svojou expartnerkou. Máme krásne dve dievčatká," prizná v Bez servítky. Kolegovia si však myslia, že Jana pokukuje po Janovi. "Oni si určite myslia, že ja idem po Janovi ako po údenom," prizná Jana a pri stole dnes všetkým vyrazí dych pravou!

Chcete si varením zarobiť 1000 eur za jediný týždeň a vyhrať ďalších 500 eur? Tak neváhajte, prihlásiť sa môžete prostredníctvom formulára na tomto odkaze!

Sledujte Bez servítky každý pracovný deň o 17:50 na JOJke! 

redakcia / AB

redakcia / AB

Viac článkov od autora