Najbizarnejší večer v histórii Bez servítky? Samo hosťom preukáže absolútnu neúctu!

Nie každý sa do Bez servítky prihlási s tým, že chce ukázať to najlepšie zo svojej kuchyne. Nájdu sa aj takí, ktoré predtým nevarili takmer vôbec, no risknú to. Výnimkou nebude ani Samo!

Osemnásťročný Samuel je študentom a aktuálne hľadá partnerku. Hovorí sa, že láska ide cez žalúdok, možno sa mu lásku podarí zbaliť na nejaké to dobré jedlo. Otázkou je, či bude skutočne dobré. Podľa dnešných Samových hostí úplne nie. Vlastne vôbec a kritika sa bude len tak hrnúť. "V pohode, znesiem tú kritiku, mne to je jedno," adresuje svojim hosťom slová mladý študent. A to vyvolá ešte väčšie emócie u hostí. Keď sa niekto prihlási do šou o varení je logické, že chce najlepšie navariť. No, Samovi podľa všetkého pôjde len o účasť! 

Zdroj: TV JOJ

Samo bude počas celej večere k hosťom absolútne ľahostajný. Navarí im, naservíruje, spraví program. Body splní, no to, akú vytvorí atmosféru pre svoju návštevu, to je druhá vec a tá vonkoncom nebude dobrá. "Ja to jesť nebudem," zaznie dokonca z jeho vlastných úst a všetkým tým vyrazí dych. "Mne sa do učí vháňajú slzy z toho, ako sa k nám chováš. Toto som v živote nezažila," prezradí svoje pocity Martina. Ako dopadne večer? Zistíte to už dnes na JOJke!

Ak ste nestihli poslednú časť Bez servítky, nájdete ju už teraz v archíve TV JOJ:

Chcete si varením zarobiť 1000 eur za jediný týždeň a vyhrať ďalších 500 eur? Tak neváhajte, prihlásiť sa môžete prostredníctvom formulára na tomto odkaze! 

Sledujte Bez servítky každý pracovný deň o 17:50 na JOJke!